Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Problemy zdrowotne i suplementy

"Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby." 

Autorem tych słów był Hipokrates z Kos - ojciec współczesnej medycyny, żyjący 2500 lat temu. Twierdził on także, że to "przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób" i zalecał pacjentom: "Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem."

Wierzymy, iż jego zalecenia są nadal aktualne, o czym świadczy ogromne znaczenie zdrowego odżywiania w wielu dolegliwościach, o czym piszemy w tym dziale.

Zdrowie to wiedza, o której pamiętamy.

Każdy z nas wie wiele o tym, czego należy unikać aby być zdrowym. Wciąż jednak powtarzamy te same błędy. Poniższe poradniki mogą Was zaopatrzyć w pożyteczną wiedzę, ale tylko od Was zależy, jak zdecydujecie się ją wykorzystać. Zdrowie, to przede wszystkim zdrowe nawyki i unikanie tych szkodliwych. Warto sobie zadać pytanie: co nam daje powtarzany nawyk, jakie korzyści, a jakie straty. Warto przemyśleć dogłębnie, jak codziennie wpływamy na nasze zdrowie. 

Przewlekła pokrzywka u dorosłej osoby a suplementacja Transfer Factorów
Pytanie od klienta: mój mąż ma przewlekłą pokrzywke na tle immunologicznym i bierze lęki przeciwhistaminowe. Po zażyciu aspiryny dostał silnego obrzęku twarzy i krtani przy czym się dusił. Zastanawiam się, czy może przyjmować Transfer Factory i czy nie dostanie po nich znów takie ataku na krtan i spuchnietej twarzy oraz wysiewu pokrzywki?
Czytaj więcej
pixel