Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przewlekła pokrzywka u dorosłej osoby a suplementacja Transfer Factorów

2021-03-22
Przewlekła pokrzywka u dorosłej osoby a suplementacja Transfer Factorów
 
Na początek muszę wyjaśnić, że produkty Transfer Factor nie są lekami, ale suplementami diety. Nie służą zatem do leczenia jakichkolwiek stanów chorobowych.
 
Niemniej nasi klienci (a mamy ich od 2004 roku wielu) często dzielą się z nami swoimi efektami po suplementacji Transfer Factorów i relacjonują nam, że suplementacja ta wpłynęła bardzo pozytywnie na ich alergie. :) 
 
Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte zarówno na podstawie własnych obserwacji (stosujemy te suplementy sami w rodzinie i wśród znajomych), jak i na podstawie relacji klientów wskazuje, że najlepszym suplementem dla Pani męża będzie na początek najdelikatniejszy z nich, czyli 4Life Transfer Factor Classic. Po około miesięcznej suplementacji, czyli skończeniu 1 opakowania, można będzie spróbować silniejszego 4LIfe Transfer Factor Tri-Factor.
 
Nikt przez ponad 17 lat naszej dystrybucji nie doniósł nam o alergii na żaden z tych suplementów. Wręcz przeciwnie, wszyscy zgłaszają ogromną poprawę w przypadku swoich dolegliwości. Mam nadzieję, że tak będzie i w przypadku Pani męża, o ile jego lekarz nie ma nic przeciwko zastosowaniu colostrum, z którego Transfer Factor Classic jest wyprodukowany.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021

Polecane

pixel