SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

OLEJ LNIANY, DIETA BUDWIG

( ilość produktów: 5 )

Do diety dr Budwig proponujemy Ci specjalnie przygotowane: Olej lniany tłoczony na zimno z EKOLOGICZNYCH ziaren, oraz wykonane według wytycznych dr Budwig sok z papai z aktywnymi enzymami i przysmak śniadaniowy.

Dlaczego nasz olej lniany jest wyjątkowy?

Olej łatwo ulega uszkodzeniu na skutek działania wysokiej temperatury, tlenu i światła. Stosowany w diecie powinien być jak najwyższej jakości, bez obecności szkodliwych substancji chemicznych, dlatego...

  • ziarna pochodzą z upraw ekologicznych, bez pestycydów i nawozów sztucznych
  • olej jest tłoczony wyłącznie mechanicznie
  • jest tłoczony bez dosępu tlenu
  • tłoczony w niskiej temperaturze bez dostępu światła
  • bezwzględnie świeży, wprost z linii produkcyjnej przesyłany jest do naszego magazynu gdzie umieszczany jest w chłodni czekając na wysyłkę

Jeśli nie stosujesz diety dr Budwig,  Twój olej lniany także powinien być najwyższej jakości.

Warto włączyć go do każdej diety, bo jest najbogatszym roślinnym źródłem kwasu alfa-linolenowego (z rodziny Omega-3), który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Wystarczy pół łyżki oleju dziennie by uzyskać korzystne działanie dla zdrowia! 

Olej lniany łatwo się psuje, dlatego ważne, by był jak najświeższy i wyprodukowany w odpowiednich warunkach. Oleje lniane, które sprzedajemy polecamy do diety dr Budwig, zatem ręczymy za ich najwyższą jakość.

pixel