Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Aktualności

Świeża dostawa soku z papai FERMENTGOLD!
Właśnie wjechała świeża dostawa oryginalnego SOKU Z PAPAI dr Budwig. Papaja uważana jest przez naukowców za "niezbędną roślinę leczniczą posiadającą działanie przeciwnowotworowe poprzez różnorodne mechanizmy" (źródło: pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32781958/
Nic więc dziwnego, że dr Budwig włączyła SOK Z PAPAI do swojej diety dla chorych na raka. Sok Fermentgold polecamy jednak nie tylko chorym, ale i zdrowym! Bo nasze komórki kochają papaję! :)
Czytaj więcej
Wysyłki w okresie świąteczno-noworocznym
Nie zostawiaj zamówień na ostatnią chwilę przed świętami! Wysyłki realizowane będą do czwartku 23 grudnia, a po Świętach tylko od 27 do 30 grudnia. W Wigilię i Sylwestra nasz magazyn jest nieczynny! Pamiętaj, ze w tym czasie firmy kurierskie są obciążone i mogą nie dotrzymywać terminów!
Czytaj więcej
Minimalizując ryzyko kontaktów między pracownikami magzynu, od dziś do paczek nie wkładamy papierowych faktur VAT. Faktury VAT przesyłamy mailem w formie elektronicznej.
Czytaj więcej
W związku z pandemią, dla Państwa wygody zdecydowaliśmy o włączeniu opcji wysyłek do paczkomatów INPOST. Wysyłka ta nie obejmuje płynów, a więc olejów lnianych oraz soków z papai do diety dr Budwig. Aby zapewnić jak najwyższą jakość zakupionych suplementów, prosimy, aby przesyłki paczkomatowe odbierali Państwo jak naszybciej, ponieważ...
Czytaj więcej
Nasze soki i oleje pakowaliśmy dotąd w styropianowe pudełka. Ale one tego tak naprawdę wcale nie potrzebują! W miarę wyczerpywania się zakupionych już wcześniej styropianów, stopniowo zmieniać będziemy sposób pakowania na przyjazne dla środowiska opakowania z papieru.
Czytaj więcej
pixel