Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czy 4LIfe Transfer Factor można suplementować w czasie RZS (reumatoidalne zapalenie stawów)?

2020-04-07
Czy 4LIfe Transfer Factor można suplementować w czasie RZS (reumatoidalne zapalenie stawów)?

Tak, można! Bo dieta to ważny element wspomagający leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS)

RZS czyli reumatoidalne zapalenie stawów zwane dawniej także gośćcem stawowym jest schorzeniem degeneracyjnym i postępuje z wiekiem. Cierpi na nie ok. 1% ludności Zachodu. W trakcie leczenia farmakologicznego u chorych zwraca się uwagę na zdrowy styl życia, czyli właściwy ruch fizyczny, odpoczynek (w tym tak ważny sen) i oczywiście odpowiednią dietę. Ćwiczenia fizyczne, relaks i dieta - prowadzone oczywiście zgodnie z zaleceniami lekarza - mogą bardzo wspomagać leczenie RZS, przyczyniając się do poprawy: łagodzenia objawów bólowych, zmniejszania obrzęków, czy zwiększenia ruchomości stawów.

Osoby z reumatoidalnym zapaleniem stawów (RZS) dbające o odpowiednią dietę mogą suplementować produkty 4Life Transfer Factor, bo są to suplementy diety

Aby dostarczać jak najwięcej ważnych dla zdrowia składników, chorzy nierzadko korzystają suplementów diety. Uważamy, że suplementy Transfer Factor powinny być szeroko rozpowszechnione wśród osób z dolegliwościami reumatycznymi, w tym RZS. Swoją opinię opieramy na kilku bardzo dobrych opiniach naszych klientów, którzy zdradzili nam, że cierpią na reumatoidalne zapalenie stawów od wielu lat i korzystają z Transfer Factorów firmy 4Life. Osoby te zwykle już po 2-6 tygodniach suplementacji relacjonowały nam swoje zadowolenie z produktu. Jeden przypadek zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Relacja klienta z ponad 25-letnim ciężkim reumatyzmem (reumatoidalnym zapaleniem stawów), który suplementował 4Life Transfer Factor Classic

Przewlekłe, zaostrzające się reumatoidalne zapalenie stawów

Pan W. cierpiał na bardzo zaawansowane reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) od ponad 20 lat. Najbardziej dotkliwie odczuwał zmiany artretyczne w stawach kolanowych. Dokuczał mu silny ból, obrzęki i ograniczona ruchomość stawów. Leczył się farmakologicznie, nawet był z tego powodu hospitalizowany. 13 lat temu zaczął szukać wsparcia dietetycznego swojego leczenia, ponieważ jego schorzenie bardzo się zaostrzyło. Dowiedział się o Transfer Factorach firmy 4Life i skontaktował się z nami, z pytaniem, który z tych suplementów możemy mu zaproponować.

Na początek 4Life Transfer Factor Classic

Ponieważ pan W. był osobą starszą cierpiącą na reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) od wielu lat, rozpoczął suplementację od najdelikatniejszego z produktów Transfer Factor, czyli 4Life Transfer Factor Classic. Po paru tygodniach pan W. skontaktował się z nami ponownie, by dokonać kolejnego zakupu i wyrazić wielkie zadowolenie z suplementacji. Napisał nam później:

"Po blisko 6 m-cach (bardzo trudnych) trafiłem na TF [4Life Transfer Factor Classic]. Po ok 10 dniach stosowania mogłem się poruszać - kolana pozwoliły (jeszcze nie bez bólu) wstawać bez podpierania. "

Przez ok. 3 lata pan W. kupował ten produkt systematycznie. We wrześniu 2010 napisał do nas relacjonując nieoczekiwane zaostrzenie swoich dolegliwości reumatycznych:

"Stosuję TF Classic [4Life Transfer Factor Classic] od ok 3 lat. Do tego roku wyniki były rewelacyjne - nie miałem istotnych zaostrzeń a wyniki wróciły blisko normy (odczyn Wallery-Rose poniżej 8 przy rekordzie z 2003r - ponad 1700, RF zszedł z ++++ do +, OB z ponad 50 do ok 20) [odczyn Wallery-Rose, RF i OB to parametry wykorzystywane w diagnostyce reumatoidalnego zapalenia stawów]. W tym roku nastąpiło załamanie - mam silne zaostrzenie objawów bólowych. Zażywam po 3 kapsułki dziennie. Co robić? Może organizm się przyzwyczaił i wymaga silniejszej wersji? Ponieważ kończy mi się zapas chcę sprowadzić następne preparaty ale nie wiem jakie."

Najsilniejszy: 4Life Transfer Factor Plus na trudniejsze chwile

W związku z kryzysem, jaki zrelacjonował nam pan W. zaproponowaliśmy mu, aby wypróbował suplementację najsilniejszego z naszych Transfer Factorów: suplementu Transfer Factor Plus, który był zachwalany przez innych klientów z reumatoidalnym zapaleniem stawów (RZS). Pan W. nie zrezygnował jednak z 4Life Transfer Factor Classic i suplementował oba produkty jednocześnie. Po ustabilizowaniu sytuacji, pan W. powrócił do swojej dotychczasowej delikatnej suplementacji, wyłącznie przy pomocy 4Life Transfer Factor Classic. Przez kolejne lata aż do 2017 kupował wciąż 4Life Transfer Factor Classic stosując zwykle 6 opakowań na rok (czyli wykorzystując zaledwie połowicznie zalecane na opakowaniu dawkowanie). Od 2017 roku nastąpiła przerwa w naszym kontakcie.

Pomimo przerwy w suplementacji, uzyskane wcześniej efekty utrzymały się 3 lata!

Z wielką przyjemnością odebraliśmy dziś telefon od pana W. Zapewnił nas, że po 3 latach przerwy w suplementacji Transfer Factorami wciąż utrzymują się pozytywne efekty. Zamówił parę produktów na "wszelki wypadek", w związku z panującą sytuacją epidemiczną. Ponieważ jest w starszym wieku, jak mówił, chciałby mieć je pod ręką w razie czego. Najważniejsze jednak, to to, że od 3 lat - mimo przerwania suplementacji - wciąż - jak zapewnił - cieszy się łagodnymi objawami swojego już 25-letniego RZS-u!

Polecamy 4Life Transfer Factor dla wszystkich szukających dobrych suplementów przy RZS (reumatoidalnym zapaleniu stawów)

Bardzo się cieszymy, że produkty 4Life Transfer Factor są tak dobrze sprawdzającymi się suplementami w diecie osób z RZS! Sprzedajemy je już 16 lat i wciąż nie możemy się nadziwić, jak fantastycznie i szybko wspierają naszych klientów. A także, jak długo utrzymują się pozytywne efekty uzyskane w czasie suplementacji. Dlatego naszym zdaniem są najlepszymi suplementami diety na rynku i bez skrupułów polecamy je każdej osobie, która chce dbać o zdrową dietę dla swoich obolałych stawów.

Uwaga! Transfer Factor Classic, Transfer Factor Plus oraz wszystkie inne Transfer Factory amerykańskiej firmy 4Life Research są suplementami diety! Nie są to leki! Nie służą do leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów, ani łagodzenia jego objawów. Jako suplementy diety dostarczają składników, które uważane są jako korzystne i w ten sposób wzbogacają zdrową dietę. Zaś zdrowa dieta przyczynia się do podnoszenia kondycji zdrowotnej i wspomaga wszelkie procesy lecznicze. Ważne, aby pamiętać, że w trakcie leczenia farmakologicznego powinno się skonsultować z lekarzem każdą ewentualną zmianę dotychczasowej diety, w tym włączenie nowych suplementów diety.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

249,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 255,00 zł/1szt.-2% Cena regularna: 255,00 zł brutto/1szt.-2%(2,77 zł / szt. brutto)
pixel