Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pytanie od klienta chorego na raka sutka

2019-11-28

Problem z rakiem sutka

Pytanie od klienta: Jestem mężczyzną. Zdiagnozowano u mnie raka sutka, Er+, luminalny B, her2 dodatni, bez przerzutów. Czekam na określenie ścieżki leczenia, ale wstępnie wiem, że powinno być leczeniem celowanym, skojarzonym. Proszę o propozycje jakie suplementy by Państwo doradzili przyjmować aby się wspomóc podczas leczenia."

Na początek musimy zaznaczyć, że suplementy diety nie są przeznaczone do leczenia ani diagnozowania ŻADNEJ choroby. Ich zadaniem jest wzbogacanie diety w wartościowe składniki odżywcze.

Jednakże, trzeba mieć na uwadze, że stosowanie specjalnych diet oraz jakichkolwiek suplementów w trakcie leczenia powinno być zawsze skonsultowane z lekarzem prowadzącym leczenie. I to właśnie do lekarza powinny być w pierwszej kolejności kierowane pytania o suplementy do wspomagania zaordynowanego leczenia, ponieważ jako sprzedawca, możemy doradzać jedynie w zakresie zakupu.

Proponowane suplementy

Przechodząc zatem do meritum, po pierwsze, z suplementów, które wydają się najbardziej godne polecenia proponujemy taki zestaw:

Olej lniany i dieta Budwig

Dodatkowo gorąco zachęcam do włączenia do diety ekologicznego oleju lnianego, najlepiej naszego, bo ręczymy za jego jakość: BIO olej lniany Budwigowy Primanatura, 250ml. Olej lniany to najbogatsze roślinne źródło naturalnych kwasów Omega-3, które bardzo łatwo ulegają zepsuciu (utlenieniu).

W swojej "świeżej", nieutlenionej formie stanowią cegiełki do budowy wielu ważnych substancji, w tym hormonów płciowych. Olej lniany to najważniejszy element słynnej na całym świecie diety dr Budwig, o której w skrócie może Pan poczytać tutaj: DIETA DR BUDWIG W SKRÓCIE.

Zielony jęczmień

Poza tym, jako doskonały dodatek do każdej diety uważamy zieloną żywność, typu sproszkowany sok z jęczmienia BIO, BIO chlorella i BIO spirulina i jesli może Pan sobie pozwolić na dodatkowy wydatek, myślę, że warto.

W każdej diecie zalecane są duże ilości zielonych warzyw, jak szpinak, sałata, pietruszka, rukola. Bardzo żadko udaje się nam jednach spożyć ich odpowienie ilości, a czasem po prostu dobrej jakości, świeże zielone liście są trudno dostępne, nie mówiąc o uprawach ekologicznych.

Jęczmień oraz proponowane glony bardzo dobrze uzupełniają dietę jako alternatywa zielonych warzyw.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

249,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 255,00 zł/1szt.-2% Cena regularna: 255,00 zł brutto/1szt.-2%(2,77 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Malepro - 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Malepro - 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

304,00 zł brutto/1szt.(3,38 zł / szt. brutto)
pixel