Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zapytanie klienta z gronkowcem i atopowym zapaleniem skóry

2017-06-22

Pytanie od klienta: Zdiagnozowano u mnie we krwi gronkowca złocistego, mam również liczne wysięki na skórze. Leje się on ze mnie, bowiem mam jeszcze atopowe zapalenie skóry. Proszę uprzejmie o informację, który produkt z linii transfer factor Państwo polecacie i w jakich dawkach. Proszę o pomoc w doborze. Ledwo funkcjonuję.

Na początek musimy napisać wyraźnie, że w przypadku choroby tylko lekarz może udzielić fachowej porady lekarskiej i przepisać właściwe leki. Suplementy diety, jakimi są Transfer Factory firmy 4Life nie służą do leczenia lub diagnozowania chorób ani do zapobiegania chorobom.. Mamy je w swojej ofercie i polecamy je wszystkim klientom jako sprawdzone przez nas preparaty wzbogacające zdrową, zróżnicowaną dietę w substancje odżywcze zawarte w Transfer Factorach.

Dwa produkty z naszej oferty polecamy szczególnie: Transfer Factor Classic - Transfer Factor o najdelikatniejszej dawce lub silniejszyTransfer Factor Tri-Factor. Jeśli suplementacja jest celowa, korzystne działanie może być zauważone już w przeciągu pierwszych 2 tygodni.

Dawki wskazane na opakowaniu każdego suplementu diety to zalecenia zgodne z obowiązującym w danym kraju prawem sanitarnym - są ustalone na bardzo bezpiecznym poziomie, bo są przeznaczone dla osób zdrowych. Nie są nam znane przypadki przedawkowania Transfer Factor Classic i Transfer Factor Tri-Factor. Z relacji naszych klientów wiemy, że niektórzy dystrybutorzy kierując się swoją wiedzą i doświadzczeniem rekomendują nawet dawki 3-krotnie wyższe. My - jako sprzedawca - musimy bezwględnie stosować się do przepisów i przestrzegać zasady informowania klientów, że w przypadku suplementów diety nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Bazując na własnym ponad 10-letnim dystrybutorskim doświadczeniu, polecamy podawanie całej dziennej porcji od razu rano, najlepiej na czczo i popicie szklanką wody. Po pierwsze jest to wygodniejsze niż 3-krotne dozowanie porcji rano, w południe i wieczorem - łatwiej się pamięta o regularnym stosowaniu suplementu, a to warunek korzystnego działania, po drugie większa porcja podana jednorazowo stanowi silniejszy bodziec do działania substancji zawartych w suplemencie.

Chcielibyśmy także zwrócić uwagę na dodatkowe, bardzo tanie a skuteczne środki niosące doraźną pomoc, które każdy zawsze ma pod ręką:

    ŚWIATŁO SŁONECZNE czyli podstawa w helioterapii. Badacze fińscy zajmujący się helioterapią u osób z atopowym zapaleniem skóry a także łuszczycą obserwują korzystne zmiany pod wpływem prowadzonej na Wyspach Kanaryjskich helioterapii (link do badania: "Empowering Heliotherapy in Psoriasis and Atopic Dermatitis: An Observational Study of 186 Subjects" ), Słońce dostępne jest na szczęście za darmo i w naszej szerokości geograficznej można korzystać z jego dobrodziejstw przez okrągły rok, nawet w pochmurne dni (wtedy światło ulega rozproszeniu, ale nadal operuje). Jeśli nie możemy wystawiać się na jego działanie latem na Kanarach, powinniśmy przez każdego dnia roku znacznie więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Przeczytaj, jakie to ważne: Wakacje z witaminą D
    SOK z MARCHEWKI to doskonałe źródło naturalnych betakarotenów - prekursorów witaminy A, bez której trudno zachować zdrową skórę. Jedna szklanka soku dziennie mało kosztuje, a wiele daje. Łatwo się o tym przekonać.
    OLEJ LNIANY - codzienne okłady ze świeżego, dobrego jakościowo oleju lnianego np. naszego bio oleju Primanatura (koniecznie trzeba go przechowywać w lodówce) na zmienione partie skóry mogą pomóc łagodzić podrażnienia. Olej lniany jest składnikiem wielu kosmetyków a także preparatów farmaceutycznych przeznaczonych do stosowania na skórę. Naszym zdaniem warto wykorzystać jego pełny, świeży potencjał i stosować go na skórę wprost z butelki.
    ZMIANA DIETY - zachęcamy do przyjrzenia się diecie dr Budwig przez odwiedzenie naszego rodzinnego niekomercyjnego blogu primanatura.pl. Aby się z nią zapoznać, najlepiej zacząć lekturę od Dieta dr Budwig - ważne dla początkujących, z uporządkowanymi informacjami, prowadzącymi krok po kroku przez metodę dr Budwig.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017

Polecane

pixel