SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Transfer Factor a antybiotyk - czy można jednocześnie?

2024-05-16
Transfer Factor a antybiotyk - czy można jednocześnie?

Pytanie od klienta: Dzień dobry,  czy Transfer Factor Tri-Factor  (600mg) można stosować w czasie brania antybiotyku czy dopiero po zakończeniu?

Nasza odpowiedź:

Generalnie, Transfer Factor Tri-Factor jest suplementem diety, czyli ma status żywności, a zatem nie jest lekarstwem i nie powinien wchodzić w interakcje z żadnymi lekarstwami, w tym z antybiotykiem. 

Jeśli lekarz nie zalecił specjalnego odżywiania w czasie antybiotykoterapii, np. nie zalecił unikania jakichś konkretnych środków spożywczych lub składników odżywczych, suplementy diety powinny być bezpieczne i można je stosować jednocześnie z antybiotykiem.

Z naszego prawie 20-letniego doświadczenia dystrybutorskiego wiemy, że Transfer Factor Tri-Factor i inne produkty z serii uniwersalnych 4Life Transfer Factor są bardzo często suplementowane przez klientów w czasie chorób infekcyjnych (w tym podczas leczenia antybiotykami) a także w czasie rekonwalescencji po wszelkich chorobach.

Z kontaktu z klientami wiemy też, że są oni bardzo zadowoleni z efektów suplementacji i nie raportowali nam żadnych problemów.

W związku z tym, zgodnie z naszą wiedzą dystrybutorską (nie jesteśmy lekarzami!), Transfer Factor Tri-Factor  można stosować jednocześnie z antybiotykiem, chyba że lekarz zalecił inaczej :)

Transfer Factor Tri-Factor | 600 mg | 60 kaps, suplement diety 4Life, USA
Transfer Factor RioVida

Jeszcze lepszym produktem, który można zastosować jednocześnie z antybiotykiem jest Transfer Factor RioVida (produkt w postaci soku!), który ma ten sam rodzaj i ilość Transfer Factora co Transfer Factor Tri-Factor, ale dodatkowo dostarcza witaminy i fitaminy (w tym: polifenole) z soków z super owoców. Między innymi takich, które uważa się za niezwykle pomocne w infekcjach, np. czarny bez :)

Ponieważ Państwa opinie pozwalają nam weryfikować wiedzę, bardzo prosimy o dzielenie się nimi, w szczególności prosimy o opinie po suplementacji w czasie antybiotykoterapii, w których opiszecie Państwo uzyskane efekty. Z góry dziękujemy!

PS. Uwaga - promocyjna cena na Transfer Factor RioVidę jest ograniczona w czasie!

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska
Copyright © Primanatura 2024- 
Pokaż więcej wpisów z Maj 2024

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor RioVida  - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor RioVida - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA

239,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 262,00 zł/1szt.-8% Cena regularna: 319,00 zł brutto/1szt.-25%(0,24 zł / szt. brutto)
pixel