Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Suplementacja 4Life Transfer Factor Classic a pasożyty u dziecka

2022-05-29
Suplementacja 4Life Transfer Factor Classic a pasożyty u dziecka

Do tej pory spłynęły do nas 2 takie pytania od klientów:

  1. Dzień dobry, mam pytanie, czy transfer factor classic działa również jako środek na pasożyty?

  2. Witam, mam pytanie na temat produktu Transfer factor classic, ponieważ mam problem z pasożytami u dzieci w wieku 11 i 12 lat , czy ten produkt będzie dobry w celu zwalczenia raz na zawsze tych nieproszonych gości ? , czy muszę podawać im coś jeszcze przed tym produktem tzn. np vermox ? I czym różni się od classic ten Transfer factor plus ?

Na początek muszę wyraźnie napisać, że 4Life Transfer Factor Classic jest suplementem diety, który zgodnie z prawem nie ma statusu leku i nie może służyć do leczenia żadnej choroby, dlatego po poradę odnośnie skutecznego zwalczenia pasożytów u dzieci zawsze odsyłamy do lekarza. Oczywiście w trakcie zaordynowanej terapii, za zgodą lekarza można stosować pomocniczo rozmaite środki naturalne, takie jak odpowiednia dieta, czy suplementy diety. Rozbudowaną odpowiedź w tym zakresie zawarliśmy na naszym blogu we wpisie / poradniku: Dieta przeciw pasożytom. Bazując na naszym ponad 18-letnim doświadczeniu handlowca, z naszej sklepowej oferty polecamy Państwa uwadze przede wszystkim 4Life Transfer Factor Classic i BIO sok z papai Fermentgold, które nasi klienci bardzo pozytywnie opiniują jako korzystne do włączenia do diety dziecka w takiej sytuacji.

Odnośnie różnic między produktami 4Life Transfer Factor Classic a 4Life Transfer Factor Plus, pragnę wskazać, że 4Life Transfer Factor Classic to suplement diety jednoskładnikowy o bardzo delikatnym działaniu.  Składnikiem jest oryginalny 4Life Transfer Factor wyprodukowany z colostrum bovinum, czyli siary krowiej (mleka). Colostrum jest uważane za korzystne i bezpieczne w diecie nawet małych dzieci, dlatego to właśnie ten produkt najczęściej jest polecany dzieciom.

Natomiast 4Life Transfer Factor Plus to najsilniejszy z suplementów 4Life Transfer Factor. Jest on złożony z kilku składników. Oprócz składnika zwanego 4Life Transfer Factor (nieco bardziej zaawansowanego, bo pocodzącego i z colostrum i żółtek kurzych), 4Life Transfer Factor Plus zawiera także cynk oraz ekstrakty roślinne z grzybów i ziół. Dlatego 4Life Transfer Factor Plus zwykle proponujemy nastolatkom i osobom dorosłym.

Najatrakcyjniejszą formułą 4Life Transfer Factor dla dzieciaków jest Transfer Factor w soku, czyli 4Life Transfer Factor Riovida. Choć zawiera bardziej zaawansowaną formułę 4Life Transfer Factor Classic (identyczną jak 4Life Transfer Factor Plus), to jednak dodatkowe składniki nie pochodzą z ziół, ale pysznych w smaku super zdrowych owoców jagodowych. Zamiast w kapsułkach, podaje się go w kieliszku!

 

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska / Copyright © Primanatura 2016-
Zobacz też nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl, w którym piszemy m.in. o stosowaniu diety dr Budwig.

 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor RioVida  - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor RioVida - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA

239,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 262,00 zł/1szt.-8% Cena regularna: 319,00 zł brutto/1szt.-25%(0,24 zł / szt. brutto)
pixel