Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Najlepsi dystrybutorzy 4Life w Polsce - to my!

2016-06-09
Najlepsi dystrybutorzy 4Life w Polsce - to my!

Przyłączyliśmy się do 4Life rodzinnie w 2004 roku.

Dlaczego? 

Z powodów zdrowotnych. W rodzinie.

Historię choroby Bogdana - mojego teścia opisałam szczegółowo na naszym niekomercyjnym blogu poświęconym medycynie naturalnej tutaj. W 2000 roku Bogdan dostał feralną diagnozę: guz nerki wielkości jajka. Ponieważ rokowania proponowanego leczenia konwencjonalnego były bardzo złe, mój teść - naukowiec - zdecydował się na metody naturalne: dietę dr Budwig.

W trakcie stosowania tej diety, teść posiłkował się także rozmaitymi suplementami. Przez nasze ręce przewinęło się wtedy bardzo wiele rozmaitych marek. 

W 2004 trafiliśmy na produkty 4Life Transfer Factor.

I to był strzał w dziesiątkę!

Pomagały wszystkim.

W każdej kondycji zdrowotnej.

Dlatego z entuzjazmem postanowiliśmy je dystrybuować.

A wcale nie jesteśmy handlowcami :)

Jesteśmy małżeństwem, które do czasu włączenia się w dystrybucję 4Life zarabiało produkując filmy i multimedia. Piotr - właściciel Primanatury, firmy, która prowadzi dziś sklep superzdrowe.pl - jest informatykiem z wykształcenia, a ja - Alicja - jego prawa ręka :), jestem z wykształcenia architektem.

Od czasu choroby teścia, zupełnie oddałam się pasji studiowania diety dr Budwig i innych naturalnych metod leczenia. Przy okazji stosowania suplementów 4Life Transfer Factor u znajomych, rodziny i u samej siebie, nabrałam dużego doświadczenia, którym staram się z Państwem dzielić na tymże blogu sklepowym. 

Zachęcam do kontaktowania się z nami przez email i pytania do produktów. Na każde Państwa pytanie odpowiem. 

Osoby, które - tak jak i my - starają się budować / odbudować swoje zdrowie na fundamencie silnej odporności, zachęcam do intensywnego korzystania z suplementów 4Life Transfer Factor. Warto! Naprawdę. 

Ponieważ jednak nie są to produkty tanie, opłaca się - tak jak i my to zrobiliśmy - zarejestrować w 4Life. By kupować taniej. Przeczytasz o tym, tutaj.

Zapraszamy do współpracy lekarzy, terapeutów, dietetyków i weterynarzy, którzy chcieliby wykorzystać potencjał suplementacyjny Transfer Factorów. 

Zapraszamy do współpracy także sprzedawców zdrowej żywności i suplementów diety, którzy chcieliby wzbogacić swoją ofertę o suplementy, które działają dla wszystkich.

Proszę kontaktować się z nami przez email sklep@superzdrowe.pl.

Pozostajemy w kontakcie!

 

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska / Copyright © Primanatura 2016-
Zobacz też nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl, w którym piszemy m.in. o stosowaniu diety dr Budwig.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor RioVida  - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor RioVida - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA

239,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 262,00 zł/1szt.-8% Cena regularna: 319,00 zł brutto/1szt.-25%(0,24 zł / szt. brutto)
pixel