SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Którym Transfer Factorem suplementować się przy SM (stwardnieniu rozisanym)?

2017-03-24
Którym Transfer Factorem suplementować się przy SM (stwardnieniu rozisanym)?

Pytanie od klienta: "Witam, choruję na SM (stwardnienie rozsiane), proszę o polecenie, który transfer factor wybrać. I czy mają Państwo koenzym Q10 w aktywnej formule i liposomalną wit.c.?"

Z naszych Transfer Factorów proponujemy Pani na początek połączenie 4Life Transfer Factor Tri-Factor oraz 4Life Transfer Factor Recall.

W drugim lub trzecim miesiącu suplementacji, w zależności od Pani samopoczucia, Transfer Factor Tri-Factor można będzie zastąpić mocniejszym 4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor.

Proszę mieć na uwadze, że polecane wyżej produkty to suplementy diety, a nie leki, a zatem nie są przeznaczone do leczenia żadnej choroby, w tym SM. Suplementy diety mają za zadanie odżywczo wspierać dietę, a zdrowa dieta odgrywa przecież ogromną rolę wspomagającą w każdym stanie zdrowia.

Oprócz Transfer Factorów firmy 4Life posiadamy w swojej ofercie suplementy bazujące na zielonym jęczmieniu, chlorelli i spirulinie, które polecamy równie gorąco ze względu na bogactwo witamin z grupy B. Są to suplementy, w których pochodzenie i proporcje składników są naturalne (składniki nie są ekstrahowane - suplement stanowi naturalny, wysuszony produkt spożywczy z natury bogaty odżywczo w ważne witaminy i minerały).

Zachęcam Panią także do przyjrzenia się diecie dr Budwig. Dieta ta bazuje na oleju lnianym i siemieniu lnianym, a także świetle słonecznym - bo witamina D jest ważniejsza niż nam się dotąd wydawało. Naukowcy wiążą jej brak z większym ryzykiem zachorowania na SM ("Update in vitamin D and multiple sclerosis").

Dietę dr Budwig, ze względu na jej kompleksowe podejście do zdrowia, uwzględniające ważnych a lekceważonych obecnie "składników zdrowia" m.in. obowiązek codziennego zażywania kąpieli słonecznych uważamy za niezwykle korzystną. Więcej na jej temat znajdzie Pani na naszym niekomercyjnym blogu: www.primanatura.pl.

 

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska / Copyright © Primanatura 2016-
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017

Polecane

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

255,00 zł brutto/1szt.(2,83 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Recall - 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Recall - 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

294,00 zł brutto/1szt.(3,27 zł / szt. brutto)
pixel