SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Jakie suplementyTransfer Factor kupować przy raku?

2019-10-16
Jakie suplementyTransfer Factor kupować przy raku?

Pytanie od klienta: Jestem w trakcie chemioterapii (rak plaskonablonkowy). Jaki suplement powinnam kupić?

Na początek, muszę wyraźnie zaznaczyć, że produkty Transfer Factor, jakie polecamy, są suplementami diety, a nie lekami, a zatem nie są przeznaczone do leczenia żadnej choroby, tym bardziej nowotworowej. Suplementy należy bowiem traktować jak środki spożywcze, tak jak czosnek, czy kurkumę. Tak, jak czosnek i kurkuma, tak i wiele suplementów zawiera w swoim składzie korzystne składniki, które można wykorzystywać do uzupełniania codziennej diety w każdej kondycji zdrowotnej, o ile oczywiście lekarz nie zaordynuje inaczej!

Bazując na swoim ponad 18-letnim doświadczeniu dystrybutorskim gorąco polecam Pani nasz najsilniejszy suplement czyli 4Life Transfer Factor PLUS Tri-Factor. Jest on uniwersalnym produktem Transfer Factor, który dzięki zawartości cynku wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, a cynk jest cennym wsparciem diety zarówno w zdrowiu, jak i chorobie.

4Life Transfer Factor PLUS Tri-Factor posiada ponadto inne cenne składniki odżywcze, ale jako sprzedawca nie możemy pisać o nich w kontekście oddziaływań zdrowotnych. Może Pani jednak sama zapytać lekarza, czy mogą być dla Pani korzystne, np. czy włączyć do diety zawarte w grzybach i owsie betaglukany.

Aby optymalnie wykorzystać Transfer Factory do suplementacji - moim zdaniem - warto zwiększyć ich ilość dokupując komplementarny suplement, jakim jest Transfer Factor Tri-Factor, w kapsułkach lub soku (w postaci produktu o nazwie Transfer Factor Riovida) oraz ziołowy suplement: Transfer Factor Renuvo. Mamy nadzieję, że takie trio już po miesiącu da Pani odczuć wyraźnie różnice sprzed i po suplementacji :)

Na koniec muszę raz jeszcze zwrócić uwagę, iż zalecane na suplementach diety porcje do spożycia w ciągu dnia są przeznaczone do suplementacji diety, a nie do leczenia. W każdej chorobie, także w raku, zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze może 2-3 krotnie wzrastać. W razie wątpliwości, czy porcja dzienna suplementu jest wystarczająca trzeba skonsultować się z lekarzem. Bez jego zaleceń nie powinno się samemu zwiększać porcji suplementów!

 

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska / Copyright © Primanatura 2016-
Zobacz też nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl, w którym piszemy m.in. o stosowaniu diety dr Budwig.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019

Polecane

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

269,00 zł brutto/1szt.(2,99 zł / szt. brutto)
Transfer Factor RioVida  - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor RioVida - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA

239,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 262,00 zł/1szt.-8% Cena regularna: 319,00 zł brutto/1szt.-25%(0,24 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Renuvo - 120 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Renuvo - 120 kaps, suplement diety 4Life, USA

294,00 zł brutto/1szt.(2,45 zł / szt. brutto)
pixel