SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Jakich suplementów poszukują osoby z rakiem jelita grubego

2021-10-13
Jakich suplementów poszukują osoby z rakiem jelita grubego

Na wstępie muszę wyraźnie zaznaczyć, że:
1) jesteśmy sprzedawcą zdrowej żywności, w tym suplementów diety, a nie leków i nikt z nas nie jest lekarzem
2) produkty Transfer Factor, które poniżej serdecznie polecamy są suplementami diety, a nie lekami, a zatem nie służą do leczenia żadnych chorób, w tym raka jelita grubego!

Niemniej, bazując na naszym ponad 18-letnim doświadczeniu w dystrybucji suplementów Transfer Factor możemy zapewnić, że wielu naszych klientów w podobnej sytuacji z powodzeniem z nich korzystało. Wzbogacali w ten sposób swoją dietę w czasie leczenia chorób nowotworowych. Najbardziej chwalono połączenie 2 produktów: Transfer Factor Plus Tri-Factor oraz Transfer Factor Tri-Factor. Ponieważ są to suplementy diety, to dawkowanie podane na opakowaniu jest opracowane dla osób zdrowych. W czasie jakiegokolwiek leczenia, w tym i leczenia choroby nowotworowej, powinno się skonsultować suplementację diety z lekarzem prowadzącym lub innym terapeutą doświadczonym w integrowaniu diety i suplementów diety w proces leczniczy, nie tylko ze względu na potencjalne interakcje niektórych składników, ale i na ryzyko zadziałania za niską porcją suplementu.

Odpowiadając na pytanie, dlaczego polecamy właśnie te 2 suplementy, zwrócę uwagę na:

  1. DOŚWIADCZENIE
    nasze ponad 18-letnie doświadczenie w dystrybucji Transfer Factorów (relacje klientów, z których wielu korzysta z tych suplementów w trakcie leczenia choroby nowotworowej, spektakularne efekty jednego z pierwszych naszych klientów: opisane tutaj)

  2. PUBLIKACJE
    posiadamy dużą wiedzę teoretyczną o substancji Transfer Factor  (z bazy MEDLINE i nie tylko), przeczytaliśmy wiele publikacji lekarzy amerykańskich stosujących suplementy z Transfer Factorem w swojej praktyce, np. artykuł dr. Stevena J. Bocka o zastosowaniach klinicznych (ang.)

  3. RANKING PRODUCENTA
    kluczowe dla leczenia nowotworów jest podwyższenie tzw. odporności komórkowej, w tym aktywności komórek NK ("Natural Killers"). Jest wiele substancji naturalnych, które wykazują działanie immunostymulujące w tym zakresie. Producent Transfer Factorów dysponuje ciekawym rankingiem, który wskazuje na wyjątkowość ich suplementów. Odsyłam do ilustrującej to grafiki. Przedstawiony tam ranking w pełni odzwierciedla doświadczenia naszych klientów :)
Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska / Copyright © Primanatura 2016-
Zobacz też nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl, w którym piszemy m.in. o stosowaniu diety dr Budwig, którą interesują się osoby z chorobami nowotworowymi.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2021

Polecane

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

255,00 zł brutto/1szt.(2,83 zł / szt. brutto)
Transfer Factor RioVida  - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor RioVida - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA

239,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 262,00 zł/1szt.-8% Cena regularna: 319,00 zł brutto/1szt.-25%(0,24 zł / szt. brutto)
pixel