SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Jak długo stosować suplementację Transfer Factorami i który produkt wybierać: classic, tri-factor czy plus?

2017-10-03
Jak długo stosować suplementację Transfer Factorami i który produkt wybierać: classic, tri-factor czy plus?

Pytanie od klienta: Czy dysponują Państwo danymi, jak długo powinna trwać kuracja transfer factor? I jaka jest różnica między transfer factor, a transfer factor plus? Rozumiem, że chodzi o te dodatkowe składniki. Czy jednak ilość składnika bazowego jest taka sama?

Na wstępie musimy z obowiązku zaznaczyć, że zarówno 4Life Transfer Factor Tri-Factor, Classic jak i Transfer Factor Tri-Factor Plus to suplementy diety a nie leki. Suplementy diety nie są przeznaczone do diagnozowania ani do leczenia chorób, czyli kuracji, jak to Pani nazwała. Są przeznaczone do suplementacji diety.

Można miesiąc lub dłużej

Suplementacja Transfer Factorami może trwać tylko miesiąc. Z naszych doświadczeń wynika, że już w tym czasie powinno być widać efekty. Jeśli są satysfakcjonujące można przerwać suplementację. Ale można też suplementować się dalej.

W naszym poradniku CZY TRANSFER FACTORY SUPLEMENTOWAĆ CIĄGLE CZY OKRESOWO? znajduje się więcej informacji na temat najodpowiedniejszego czasu stosowania Transfer Factorów.

Suplementacja uniwersalna lub celowana

Wśród Transfer Factorów firmy 4Life wyróżniamy preparaty uniwersalne oraz ukierunkowane na konkretne potrzeby: celowane w zdrowie konkretnych układów (serce, mózg, trzustka), w tym przeznaczone dla sektora fitness.

Preparaty uniwersalne, czyli podstawowe mają ogólne kompleksowe działanie. Są to:  4Life Transfer Factor Tri-Factor, Transfer Factor Classic oraz Transfer Factor Tri-Factor Plus. Są doskonałe do suplementacji dla osób dbających o ogólną dobrą kondycję niezależnie od pory roku. Są też bardzo odpowiednie na początek zdrowej przygody z Transfer Factorami.

Który Transfer Factor wybrać?

Wśród suplementów uniwersalnych mamy 2 preparaty "proste" czyli jednoskładnikowe zawierające wyłącznie Transfer Factory (4Life Transfer Factor Tri-Factor, Transfer Factor Classic) oraz 2 preparaty złożone z wielu składników (Transfer Factor Tri-Factor Plus, 4Life Transfer Factor RioVida).

4Life Transfer Factor Tri-Factor, Transfer Factor Classic oraz 4Life Transfer Factor RioVida moga być stosowane w każdej kondycji (Classic - najdelikatniejszy w działaniu jest bardziej odpowiedni dla małych dzieci, a Tri-Factor i Riovida o średniej mocy - dla nastolatków i dorosłych).

Transfer Factor Tri-Factor Plus jest najsilniejszym suplementem uniwersalnym od 4Life i - jak wynika z naszego ponad 18-letniego doświadczenia dystrybutorskiego - nie jest odpowiedni dla osób podatnych na alergie czy autoagresje.

Skąd ten Transfer Factor?

Składnikiem podstawowym wszystkich suplementów 4Life Transfer Factor są tzw. Transfer Factory pozyskiwane z colostrum i / lub żółtek kurzych. I tak:

  • Transfer Factor Classic, w 1 kapsułce znajduje się 200 mg Transfer Factorów uzyskanych wyłącznie z colostrum (siary bydlęcej),
  • Transfer Factor Tri-Factor, w 1 kapsułce znajduje się 300 mg Transfer Factorów uzyskanych zarówno z colostrum (siary bydlęcej) jak i żółtek jaj kurzych,
  • Transfer Factor RioVida, w porcji 30 ml znajduje się 600 mg Transfer Factorów uzyskanych zarówno z colostrum (siary bydlęcej) jak i żółtek jaj kurzych,
  • Transfer Factor Tri-Factor Plus, w 1 kapsułce znajduje się 100 mg Transfer Factorów uzyskanych zarówno z colostrum (siary bydlęcej) jak i żółtek jaj kurzych oraz dodatkowe składniki ziołowe wykazujące synergiczne działanie, w wyniku czego suplement wykazuje działanie najsilniejsze, ale nieodpowiednie dla osób z zaburzeniami j.w.

Oprócz powyższych, uniwersalnych suplementów diety, 4Life Research opracował formuły celowane czyli dedykowane jako wsparcie odżywcze przy konkretnych potrzebach. Możesz o nich przeczytać tutaj: 

Który produkt 4Life Transfer Factor wybrać? Przewodnik.

Ponizsza grafika przedstawia aktualną ofertę produktów Transfer Factor zarejestrowanych do sprzedaży na polskim rynku, które jako dystrybutor mamy w ciągłej sprzedaży:

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska
Przeczytaj Notę prawną / Copyright © Primanatura 2016-
Nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl
Pokaż więcej wpisów z Październik 2017

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

255,00 zł brutto/1szt.(2,83 zł / szt. brutto)
pixel