SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dziecko z alergią - czy Transfer Factor Plus jest odpowiednim suplementem?

2018-08-08
Dziecko z alergią - czy Transfer Factor Plus jest odpowiednim suplementem?

Pytanie od klienta: Witam, czy 4Life Transfer Factor Plus można podać dziecku 3 letniemu z alergia na mleko krowie i soję? Pozdrawiam

Na początek z obowiązku uprzejmie informuję, że produkty firmy 4Life nie służą do leczenia, ani diagnozowania jakichkolwiek chorób. Zgodnie z prawem są one suplementami diety i są przeznaczone do wzbogacania codziennej diety o korzystne dla zdrowia składniki odżywcze. Ponadto bardzo ważne jest, aby pamiętać, ze stosowanie suplementów diety w diecie dziecka powinno się skonsultować z lekarzem.

Zgodnie z naszą wiedzą i ponad 18-letnim doświadczeniem dystrybutorskim 4Life Transfer Factor Plus nie jest odpowiedni do suplementacji dla alergików.

W zamian proponujemy proponujemy delikatny w działaniu 4Life Transfer Factor Classic lub nieco silniejszy 4Life Transfer Factor Tri-Factor (w kapsułkach) lub 4Life Transfer Factor RioVida ( w postaci pysznego soku z owoców jagodowych).

Choć Transfer Factory firmy 4Life to suplementy uniwersalne adresowane do wszystkich osób, niezależnie od stanu zdrowia, to jednak 4Life Transfer Factor Plus - jako najsilniejszy nie powinien być suplementowany jako pierwszy preparat u osób mających skłonność do alergii, czy autoagresji.

Zatem odpowiadając konkretnie na zapytanie, odradzam suplementację 4Life Transfer Factor Plus u alergików w każdym wieku.

Więcej informacji na temat suplementacji Transfer Factorów u dzieci znajdzie Pani na naszym blogu sklepowym: Jaki Transfer Factor z 4Life - firmy specjalisty od systemu odpornościowego - wybrać dla dziecka i jak go dawkować

Polecam także nasz niekomercyjny blog, na której promujemy dietę dr Budwig bazującą na oleju lnianym i kwasach Omega-3, bardzo ważnych w diecie zarówno dzieci, jak i dorosłych: www.primanatura.pl, które moim zdaniem mogą się okazać także bardzo korzystne w tym przypadku.

 

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska / Copyright © Primanatura 2016-
Nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl

 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor RioVida  - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor RioVida - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA

239,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 262,00 zł/1szt.-8% Cena regularna: 319,00 zł brutto/1szt.-25%(0,24 zł / szt. brutto)
pixel