SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Czy osoby z nietolerancją mleka mogą suplementować 4Life Transfer Factor Classic?

2022-12-07
Czy osoby z nietolerancją mleka mogą suplementować 4Life Transfer Factor Classic?

Dzisiaj ponownie otrzymaliśmy takie pytanie od klienta. Klientka zapytała: „Moja 4-letnia córka ma nietolerancję białka mleka krowiego, czy w tej sytuacji mogę jej podawać Transfer Factor Classic?”.

Po pierwsze, trzeba wiedzieć, że Transfer Factor Classic jest produkowany z colostrum bovinum, który jest rodzajem mleka, a dokładnie: siarą bydlęcą, czyli pierwszym mlekiem, jakie krowa produkuje po urodzeniu cielęcia.

Siara ssaków jest niewiarygodnie bogata w wiele składników odżywczych, także tych ważnych dla układu odpornościowego noworodka.

Transfer Factor Classic nie zawiera jednak całej, świeżej siary. Producent pozyskuje z niej zastrzeżony ekstrakt o nazwie 4Life Transfer Factor i to właśnie ten składnik tworzy skład suplementu.

Według naszej wiedzy, nasi klienci z alergią i nietolerancją na mleko bardzo dobrze tolerują Transfer Factor Classic. Wszyscy, którzy dzielą się z nami swoimi opiniami, są bardzo zadowoleni z efektów suplementacji. Nikt nie zgłosił nam alergii ani innych problemów.

Niemniej jednak musimy zaznaczyć, że przy podawaniu jakichkolwiek nowych suplementów dzieciom lub chorym dorosłym zawsze warto skonsultować się z lekarzem, co o czym za każdym razem przypominamy!

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska
Copyright © Primanatura 2016- 
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2022

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor RioVida  - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor RioVida - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA

239,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 262,00 zł/1szt.-8% Cena regularna: 319,00 zł brutto/1szt.-25%(0,24 zł / szt. brutto)
pixel