Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Co kupić na raka?

2016-05-18

Pytanie od klienta: Ojciec ma 76 lat i raka odbytnicy bez stwierdzonych przerzutów. Przebywa w szpitalu, gdzie codziennie poddawany jest radioterapii. Ma też przejść chemioterapię. Tato nie byłby w stanie stosować restrykcyjnej diety, choć wydaje się zaintrygowany dietą dr Budwig, ale jest bardzo wychudzony i dieta wydaje mi się niewłaściwa. Jakie suplementy warto zakupić dla taty?

Generalnie wszystkie produkty, jakie zebraliśmy w naszym sklepie, są wybrane pod kątem jak najlepszej przydatności wszystkich, w tym dla ciężko chorych. Dziś, gdy suplementy diety zalały rynek najrozmaitszymi kombinacjami, trudno wyłonić te, które w danym przypadku mogą okazać się najbardziej potrzebne. Bazując na osobistym doświadczeniu, my zawsze stawiamy najpierw na zmianę diety, a dopiero w drugiej kolejności na włączenie dodatkowych suplementów, bo nasz sklep SUPERZDROWE to historia naszych bliskich.

Dieta dr Budwig jest całkiem kaloryczna, a na pewno nie dostarcza "pustych kalorii": Dieta dr Budwig - kaloryczność. Prowadzenie jakiejkolwiek diety specjalnej w czasie leczenia konwencjonalnego musi być uzależnione od decyzji lekarza. Niezależnie od rodzaju diety o jakość jedzenia należy zatroszczyć się szczególnie. Im więcej niezbędnych składników odżywczych w diecie, tym lepsze funkcjonowanie organizmu nie tylko w zdrowiu, ale i w chorobowym stresie."

Ograniczając się do rozwiązań suplementacyjnych możemy zasugerować:

  • ponieważ u starszego, schorowanego pana nawet lekka chemia może wyrządzić wiele szkód w układzie immunologicznym, który zawiaduje odpornością na choroby, polecamy nasz sprawdzony uniwersalny suplement diety Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula
  • gorąco rekomendujemy także suplementację witaminy D - potrzebną także w chorobie nowotworowej - jest to witamina, której niestety wszystkim nam brakuje, a chorym obłożnie, nieprzebywającym na świetle słonecznym brakuje jeszcze bardziej
  • olejki magnezowe do nacierań i kąpieli - przy tak niskiej masie, magnez będzie wspierał mięśnie a takeę wspomagał odkwaszanie przezskórne (istotny element radzenia sobie z bólem nowotworowym)

Na naszym rodzinnym, niekomercyjnym blogu Primanatura.pl można przeczytać autentyczne relacje z wykorzystania naturalnych terapii w walce z chorobą nowotworową naszych bliskich i znajomych: http://www.primanatura.pl/leczenie-poza-systemem/

Polecamy też lekturę książki "Antyrak" Servana Schreibera, w której zostały opisane "bardziej uniwersalne" niż w diecie dr Budwig zasady komponowania diety antyrakowej.

Przeczytaj Notę prawną / Copyright ©Primanatura
Nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl

Pokaż więcej wpisów z Maj 2016

Polecane

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

249,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 255,00 zł/1szt.-2% Cena regularna: 255,00 zł brutto/1szt.-2%(2,77 zł / szt. brutto)
pixel