Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Uznanie 4Life Research - producenta suplementów Transfer Factor

2021-03-14
Uznanie 4Life Research - producenta suplementów Transfer Factor

4Life Research to firma, która działa już na rynku światowym ponad 20 lat. Założona została w USA przez małżeństwo Biancę i Davida Lisonbee. Produkuje suplementy diety promujące dobrą kondycję organizmu i wyższą jakość życia dzięki rewolucyjnej linii produktów 4Life Transfer Factor™.

Produkty 4Life Transfer Factor™ działają, o czym osobiście przekonaliśmy się jako rodzina już ponad 18 lat temu sprowadzając je dla siebie z USA. Rosnąca z każdym rokiem popularność Transfer Factorów przekracza kolejne granice. Dziś można oficjalnie zakupić je już w obu Amerykach, Europie (w tym w Polsce), Australii i Azji. Zasięg terytorialny przekłada się na ilość wytwarzanych opakowań, a ta na ilość zadowolonych klientów. Wraz nią wzrasta uznanie firmy przez liczne gremia i uzyskane oficjalne nagrody i wyróżnienia. Oto niektóre z nich.

Nagroda I.N. Blokhina

Tę nagrodę przyznaje się zazwyczaj naukowcom. David Lisonbee zdobył ją w 2006 r. za swoje zaangażowanie w badania nad Transfer Factorami, zgłoszone patenty i innowacyjny proces produkcji.

Magazyn Inc.

W 2003 roku firma 4Life znalazła się na 15. miejscu na liście prywatnych przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych, które odnotowały najszybszy wzrost obrotów.

Magazyn TotalHealth

Magazyn TotalHealth opublikował artykuł o firmie 4Life i jej głębokim wkładzie w rozwój osobistego wellness swoich klientów.

$100 Million Club

W 2010 4Life dolączyła do klubu $100 Milion Club jako jedna z firm działających w sektorze sprzedaży bezpośredniej, które przekroczyły próg 100 mln $ rocznej sprzedaży.

Nexera

Na początku 2012 r. firma Nexera – wiodący dostawca narzędzi szkoleniowych i edukacyjnych dla sektora marketingu sieciowego – ogłosiła listę 25 najlepszych firm marketingu wielopoziomowego, umieszczając 4Life na 10 pozycji.

Nagroda International Life Sciences Award, Global Health & Pharma Best-In-Class

W 2017 roku Global Health & Pharma uznała 4Life za the Best Supplement Provider (Najlepszy dostawca suplementów diety) in the United States w USA.

Gold Telly Award

W 2018 roku 4Life otrzymało 6 nagród Gold Telly Award, w tym złotą za video promujące świadomość, że suplementy Transfer Factor są wyszczególnione w podręcznym leksykonie lekarzy amerykańśkich, tzw. Physicians' Desk Reference (PDR), który zawiera informacje referencyjne o produktach leczniczych, w tym suplementach diety, zgodne z oznakowaniem FDA, ich składzie chemicznym, funkcji, metodzie działania, wskazaniach i przeciwwskazaniach, badaniach klinicznych, skutkach ubocznych i ostrzeżeniach.

Corporate USA TODAY Best Supplement Provider

W 2018 roku Corporate USATODAY przyznało 4Life tytuł Best Health & Fitness Supplement Provider (Najlepszy dostawca suplementów diety i fittness) w USA!

Stevie Award

W 2019 roku 4Life otrzymał nagrodę American Business Award za 4Life Pre/o Biotics i współpracę akademicką.

LUXlife Award

Już dwukrotnie, zarówno w 2019 jak i 2020 roku magazyn LUXlife wyróżnił 4Life za „Najlepsze suplementy wspierające układ odpornościowy w Stanach Zjednoczonych”.

International Quality Instytute MONDE SELECTION

W 2020 roku, funkcjonujący od 1961 roku, Międzynarodowy Instytut Jakości Monde Selection przyznał 4Life nagrodę za produkt 4Life Transfer Factor Collagen.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do jakości Transfer Factorów, to wiedz, że są one wykazane w lekarskim leksykonie leków i suplementów diety w USA: PDR.net - PDR jest najbardziej rozpoznawalnym źródłem informacji, z którego korzystają pracownicy służby zdrowia.

Wypróbuj sam, jak działają Transfer Factory od 4Life. Nieprzewanie - od ponad 18 lat ! - nie spotkaliśmy ani jednego niezadowolonego klienta :)

Przeczytaj Notę prawną / Copyright © Primanatura
Nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl

 

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

249,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 255,00 zł/1szt.-2% Cena regularna: 255,00 zł brutto/1szt.-2%(2,77 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Renuvo - 120 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Renuvo - 120 kaps, suplement diety 4Life, USA

294,00 zł brutto/1szt.(2,45 zł / szt. brutto)
pixel