Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Transfer Factor Classic - FAQ najczęściej zadawane pytania

2024-06-28
Transfer Factor Classic - FAQ najczęściej zadawane pytania

Pytanie: 

Witam, moje pytanie dotyczy dawkowania u 4 letniego dziecka. Dziecko chodzi do przedszkola i dosyć często łapie infekcje typu kaszel i katar.

Na wstępie w związku z ograniczeniami prawnymi, musimy podkreślić, że suplementy diety nie są lekami i nie służą do leczenia chorób. Ich zadaniem jest suplementacja diety, czyli uzupełnianie składników odżywczych. Z obowiązku musimy również podkreślić, że w przypadku małych dzieci (poniżej 6 roku życia) przed podaniem każdego nowego preparatu powinno się skonsultować z lekarzem pediatrą. Zalecana na opakowaniu porcja dzienna suplementu to 3 kapsułki dziennie dla osób dorosłych. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to porcja odpowiednia dla dzieci starszych, powyżej 6 roku życia, choć można u nich zacząć podawanie suplementu od mniejszych porcji i stopniowo zwiększać obserwując efekty. Powinny być widoczne już w ciągu pierwszych 2 tygodni. U młodszych dzieci suplementy najlepiej stosować za zgodą lekarza, rozpoczynając od 1/3 normalnej porcji dziennej.

Pytanie: Czym różni się Transfer Factor Classic od Transfer Factor plus ?

Odnośnie różnic między Transfer Factorami Classic i Plus: Transfer Factor Classic to suplement diety jednoskładnikowy o bardzo delikatnym, ale widocznym działaniu składnika o nazwie Transfer Factor pozyskanego z colostrum (siary bydlęcej). Dlatego jest często polecany dzieciom. Innym delikatnym i pysznym w smaku suplementem z Transfer Factorami, co dla dzieci bardzo ważne, jest sok Riovida. Natomiast Transfer Factor Plus to najsilniejszy z Transfer Factorów suplement diety złożony z kilku składników. Oprócz składnika zwanego "transfer factor" zawiera także cynk oraz ekstrakty roślinne z grzybów i ziół. Dlatego Transfer Factor Plus zwykle proponujemy nastolatkom lub osobom dorosłym. Najatrakcyjniejszą formułą dla dzieciaków jest Transfer Factor w soku, czyli Transfer Factor Riovida.

 

Pytanie: Czy transfer factor classic działa również jako środek na pasożyty? Mam problem z pasożytami u dzieci w wieku 11 i 12 lat , czy ten produkt będzie dobry w celu zwalczenia raz na zawsze tych nieproszonych gości ? , czy muszę podawać im coś jeszcze przed tym produktem tzn. np vermox ?

Transfer Factor Classic jest suplementem diety, który zgodnie z prawem nie ma statusu leku i nie może służyć do leczenia, dlatego po poradę odnośnie skutecznego zwalczenia pasożytów u dzieci odsyłamy do lekarza. Oczywiście w trakcie zaordynowanej terapii, za zgodą lekarza można stosować pomocniczo rozmaite środki naturalne, takie jak dieta, czy suplementy diety. Rozbudowaną odpowiedź w tym zakresie zawarliśmy w naszym poradniku na blogu: PASOŻYTY U DZIECI - DIETA I SUPLEMENTY. Z naszej oferty polecamy uwadze Transfer Factor Classic i BIO sok z papai Fermentgold.

Zadaj swoje pytanie

Powyższe pytania zostały zadane przez klientów w sekcji Pytania innych klientów. Sekcję tę znajdziesz pod opisem każdego produktu. W przypadku Transfer Factor Classic - tutaj, w dolnej części strony. Tam możesz zadać swoje pytanie na temat Transfer Factor Classic.

 

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2024

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.198 pkt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor RioVida  - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor RioVida - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA

319,00 zł brutto/1szt.319 pkt.(0,32 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Chewable - 90 tabl. do ssania, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Chewable - 90 tabl. do ssania, suplement diety 4Life, USA

279,00 zł brutto/1szt.279 pkt.(3,10 zł / szt. brutto)
pixel