Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Siemię lniane BIO do diety dr Budwig

2016-06-02

Pytanie od klienta: Czy w Waszym sklepie znajduje się siemię lniane bio do diety dr Budwig? Czy można w diecie Budwig spożywać siemię lniane złociste?

W naszym sklepie znajdą Państwo siemię gniecione w postaci 2 produktów: Linufitu dr Budwig Gmbh i Przysmaku śniadaniowego Primanatura. Wszystkie te produkty bazują na składnikach z upraw ekologicznych.

Linufit Bio jest w 100 % siemieniem lnianym mieszanym (złotym i brązowym) kruszonym na zimno.

Przysmak śniadaniowy Primanatura jest wyprodukowany tylko z siemienia złotego. Oprócz kruszonego siemienia lnianego zawiera także sok jabłkowy i mleko w proszku podobnie do oryginalnej receptury Linomelu dr Budwig, przy czym w naszym przysmaku zamiast miodu zastosowany jest skoncentrowany sok jabłkowy BIO.

Oba produkty zawierają siemię gniecione nieodtłuszczone, a więc zawierające wszystkie naturalne składniki (w tym cenne kwasy Omega-3).

W naszym sklepie znajdzie też Pani oryginalny produkt z Wielkiej Brytanii od firmy Betteryou: suplement Total Nutrition, który jest kompletnie zbilansowaną odżywką do szejków i koktajli, przygotowaną z najcenniejszych odżywczo naturalnych ziaren, warzyw, owoców i glonów. Mielone siemię lniane stanowi tam istotny składnik.

Nie mamy w ofercie czystego siemienia lnianego bio. Jest ono łatwo dostępne w każdym sklepie ze zdrową żywnością.

Złote siemię lniane, o ile jest wysokolinolenowe, jest jak najbardziej odpowiednie w diecie dr Budwig. Warto mieć zaufane źródło tego produktu, ponieważ w obrocie handlowym znajduje się także siemię niskolinolenowe, które także ma złotą barwę.

Przeczytaj Notę prawną / Copyright © Primanatura
Nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016

Polecane

pixel