Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pro-TF - nasz doskonały sposób na masę mięśniową dla zdrowia

2019-10-09

Białka w proszku to coraz powszechniejsza forma suplementacji. Budowa mięśni jest bowiem bardzo istotna dla ogólnego zdrowia. Organizm, który ma dużą masę mięśniową, to nie tylko organizm sprawniejszy ruchowo. Duża ilość mięśni wpływa bezpośrednio na sprawniejsze funkcjonowanie wewnątrz: szybszy, wydajniejszy metabolizm całego ciała a także optymalny poziom glukozy.

Pro-TF firmy 4Life wyróżnia się wysoką jakością składników pochodzących z serwatki i białka jaja kurzego, do których dodano średniołańcuchowe trójglicerydy z siary oraz składnik "autorski": 4Life Tr-Factor Formula, czyli specjalność 4Life przyrządzaną z siary i żółtka jaja. Białko ma postać hydrolizatu, który - każdy sportowiec wie dobrze - znacznie lepiej się wchłania i daje lepsze wyniki.

O tych znakomitych efektach suplementacji białka 4Life Pro-TF na amerykańskich stronach można pisać otwarcie cytujac wyniki badań. Niestety w Europie obowiązują nas tzw. EFSY, czyli: jeśli jesteś sprzedawcą to nawet o czosnku nie możesz w Europie napisać, że działa pozytywnie w stanie XY, jeśli EFSA tego nie oświadczyła oficjalnie :(. Musicie zatem sami na sobie przekonać się, czy Pro-TF działa i smakuje świetnie.

Wystarczy wymieszać jedną miarkę z 240 ml zimnej wody, by otrzymać bardzo smaczny, śmietankowo-waniliowy napój. Tak, już na samej wodzie jest baaaardzo smaczny! Polecamy dla wszystkich: tych już aktywnych i tych, którzy zamierzają dopiero prowadzić zdrowy aktywny tryb życia. Im więcej mięśni zbudujecie już teraz, tym łatwiej będzie ruszyć do przodu :) Nie zrażajcie się ceną. To co naprawdę dobre, jest zrobione z dobrych składników, a one kosztują.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2019

Polecane

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

269,00 zł brutto/1szt.269 pkt.(2,99 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Renuvo - 120 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Renuvo - 120 kaps, suplement diety 4Life, USA

294,00 zł brutto/1szt.294 pkt.(2,45 zł / szt. brutto)
pixel