SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Odchudzasz się? Zażywaj Green Magmę i ćwicz

2016-06-10

Pytanie od klienta: Które części ciała można odchudzić przyjmując preparat GREEN MAGMA i w jakim czasie?

Proszę uprzejmie mieć na uwadze, że Green Magma to nie jest środek na odchudzanie. Jest to suplement diety pomocny szczególnie gdy w naszej diecie nie stronimy od frytek, kromki z dżemem czy coca-coli. Suplement diety wzbogaca dietę w składniki odżywcze, które wspomagają nasz organizm na wielu płaszczyznach. Jeśli zadbamy o zdrową, zrównoważoną dietę, którą Green Magma jako suplement diety może wzbogacić, to regularny wysiłek fizyczny powinien przynieść efekty. Ale w którym miejscu? To bardzo trudne pytanie. Niestety nie jest możliwa jednoznaczna odpowiedź, ponieważ każda osoba chudnie "indywidualnie".

To, jaka część ciała podda się odchudzaniu zależy od predyspozycji organizmu. Tylko poprzez ukierunkowane ćwiczenia fizyczne możemy wywierać na to świadomy wpływ. Na przykład, chcąc osiągnąć "płaski brzuch" warto codziennie wykonywać 2 proste ćwiczenia:

  • Siedząc na podłodze z wyprostowanymi nogami, podnosimy je wyprostowane na przemian ( raz lewą, raz prawą nogę), klaszcząc pod udem. Powtarzamy 10 razy.

  • Leżąc na plecach zginamy nogi w kolanach i wypychamy miednicę energicznym ruchem do góry(głowa i kark na podłodze). Zatrzymujemy pozycję na ok. 2 sekundy, po czym bardzo powoli wracamy do leżenia. Powtarzamy 10 razy.

Tim Ferriss w swojej książce "4-godzinne ciało" cytuje chińskie przysłowie: "Jeżeli po każdym posiłku wykonasz 100 kroków, dożyjesz 99 lat". Osobiście jestem przekonana, że wykonywanie ćwiczeń po wysokobiałkowym posiłku sprzyja nie tylko długowieczności, ale i spalaniu tkanki tłuszczowej i rozwijaniu masy mięśniowej, a zatem wysokiej sprawności ciała.

Ani dieta, ani suplementy diety pomocne w odchudzaniu nie są w stanie precyzyjnie wycelować w konkretną część ciała. Usprawnienie metabolizmu, jakie ma miejsce w wyniku dostarczenia niezbędnych składników odżywczych (to robi m.in. Green Magma dr. Hagiwary) powinno w pierwszej kolejności dodać ciału energii, a to pobudzi ruchliwość i gotowość do wysiłku fizycznego. W jej wyniku, nasze pokłady tłuszczu powinny się zmniejszać, a masa mięśniowa powinna wzrastać. Każdy z nas ma przerosty tkanki tłuszczowej w innym miejscu (kobiety najczęściej na udach i biodrach, a mężczyźni na brzuchu), zatem przyspieszony metabolizm ujawni się u każdego, gdzie indziej.

Jesli decydują się Państwo na wspomaganie Green Magmą w czasie odchudzania, rekomendujemy produkty w proszku. Przyrządzenie Green Magmy w postaci soku zapewnia odpowiednią ilość płynów, podczas gdy łykając tabletki w biegu mozemy nie mieć czasu by popic je odpowiednią ilościa wody. A przecież wiadomo, że w czasie odchudzania pić należy dużo.

Po więcej info na temat Green Magma a odchudzanie odsyłamy do przeczytania naszego poradnika: CZY GREEN MAGMA TO SUPLEMENT NA ODCHUDZANIE?

Przeczytaj Notę prawną / Copyright © Primanatura
Nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016

Polecane

Transfer Factor Renuvo - 120 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Renuvo - 120 kaps, suplement diety 4Life, USA

294,00 zł brutto/1szt.(2,45 zł / szt. brutto)
pixel