Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Który Transfer Factor jest w czerwonych kapsułkach? Czy jest najmocniejszy?

2018-10-26
Który Transfer Factor jest w czerwonych kapsułkach? Czy jest najmocniejszy?

TF Malepro - tylko dla mężczyzn!

Suplementem, który zawiera czerwone, a właściwie bordowe kaspułki jest 4Life Transfer Factor MalePro. Jest to suplement diety firmy 4Life skierowany do mężczyzn troszczących się o swoje zdrowie, a szczególnie o sprawność układu rozrodczo-hormonalnego i prostaty. Czerwone kapsułki chronią zawartość przed światłem. W oliwie z oliwek i oleju słonecznikowym rozpuszczone są bowiem ważne dla mężczyzn składniki takie jak cynk, selen, oraz fitozwiązki pochodzące z palmy sabalowej (Serenoa repens), pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.), brokuła (Brassica oleracea L.), kudzu (Pueraria lobata) i soi (Glycine max).

TF Malepro nie jest produktem, którym może się suplementować każdy.

Jest to suplement skierowany wyłącznie do mężczyzn! 

Skuteczny, ale nie możemy go rozpatrywać w kategorii: "najsilniejszy", ponieważ nie ma innego odpowiednika w swojej kategorii (suplementy dla mężczyzn).

Najmocniejszy i najdelikatniejszy 4Life Transfer Factor

Wszystkie produkty 4Life Transfer Factor są suplementami diety, a nie lekami, a zatem nie służą do leczenia żadnych stanów chorobowych. Są skomponowane w oparciu o różne składniki, a to sprawia, że niektóre są mocniejsze (np. przez synergiczne działanie wielu składników), a inne słabsze (np. te jednoskładnikowe). Niektóre składy są odpowiednie dla wszystkich (uniwersalne), a niektóre tylko dla określonych osób, np. 4Life Transfer Factor MalePro zawiera składniki wycelowane w potrzeby mężczyzn.

Najmocniejszy 4Life Transfer Factor

Najmocniej działającym Transfer Factorem uniwersalnym od firmy 4Life jest Transfer Factor Plus Tri-Factor, który ma kapsułki przezroczyste, a zawartość jest brunatnawa, ze względu na dodatkowe składniki pochodzenia roślinnego (sam Transfer Factor jako składnik będący ekstarktem z colostrum ma wygląd mleka w proszku). Transfer Factor Plus Tri-Factor to produkt, który polecamy dla osób dorosłych NIE skarżących się na dolegliwości autoimmunologiczne czy alergiczne.

Jeśli osoba dorosła zmaga się z takimi problemami wówczas na start proponujemy Transfer Factor Tri-Factor czyli Transfer Factor bez dodatków ziołowych, ale w zaawansowanej formule (Tri-Factor) pochodzącej zarówno z colostrum jak i jaj kurzych.

Najdelikatniejszy Transfer Factor

W pozostałych przypadkach, gdy potrzebna jest delikatna suplementacja np. u dzieci polecamy Transfer Factor Classic, bardzo skuteczny, ale najdelikatniejszy :) Zawiera wyłącznie Transfer Factory z colostrum bovinum.

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska
Przeczytaj Notę prawną / Copyright © Primanatura 2016-
Nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl
Pokaż więcej wpisów z Październik 2018

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.198 pkt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

269,00 zł brutto/1szt.269 pkt.(2,99 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Malepro - 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Malepro - 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

304,00 zł brutto/1szt.304 pkt.(3,38 zł / szt. brutto)
pixel