SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Jaka jest maksymalna dzienna dawka 4Life Transfer Factor Tri-Factor?

2022-09-17
Jaka jest maksymalna dzienna dawka 4Life Transfer Factor Tri-Factor?

4Life Transfer Factor® Tri-Factor™ Formula ma w Europie status suplementu diety, a zatem jako sprzedawca jestem zobowiązana poinformować, że w przypadku suplementów diety nie należy przekraczać zalecanej na opakowaniu porcji dziennej. Porcją produktu zalecaną do spożycia w ciągu dnia są dwie (2) kapsułki dziennie, które należy popić 240 ml wody lub innego płynu.

4Life Transfer Factor® Tri-Factor™ Formul jest produktem złożonym wyłącznie z jednego składnika o działaniu fizjologicznym, a jest nim zastrzeżona przez producenta - firmę 4Life Research - substancja nazwana "4Life Tri-Factor Formula". Pozyskuje się ją z colostrum bovinum (siary bydlęcej) oraz żółtek kurzych. Colostrum bovinum i żółtka jaja są bardzo bogato odżywczo. Oprócz cennych makroskładników zawierają też substancje o specyficznym oddziaływaniu fizjologicznym, takie jak Transfer Factor.
Zarówno siara, jak i jajka są normalnym składnikiem pożywienia i , o ile nie ma indywidualnych przeciwskazań zdrowotnych, mogą być konsumowane bez ograniczeń, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku :)

Ten sam składnik znajduje się w 2 innych produktach, których skład jest bardziej złożony: 4Life Transfer Factor Plus Formuła Tri-Factor oraz 4Life Transfer Factor RioVida Tri-Factor Formula.

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska
Prawa autorskie © Primanatura 2022-
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2022

Polecane

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

269,00 zł brutto/1szt.(2,99 zł / szt. brutto)
Transfer Factor RioVida  - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor RioVida - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA

239,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 262,00 zł/1szt.-8% Cena regularna: 319,00 zł brutto/1szt.-25%(0,24 zł / szt. brutto)
pixel