Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czy można zażywać Green Magmę przy niedoczynności tarczycy?

2016-05-19

Pytanie od klienta: Czy Green Magma działa przy niedoczynności tarczycy? Chciałabym schudnąć kilka kilogramów.

Green Magma jest suplementem diety. Nie służy do leczenia chorób. Jako naturalny suplement nie ma żadnych przeciwskazań, więc o ile Pani lekarz nie zaleci inaczej, Green Magmę można stosować.

Dla każdego stanu zdrowotnego, można wybrać takie pokarmy czy suplementy, które bardziej niż inne wpisują się w potrzeby organizmu. Oprócz Green Magmy, proponujemy Pani zatem:

  • suplement diety Transfer Factor Tri-Factor
    Tarczyca jest ważnym organem pełniącym funkcje metaboliczne. Stany zapalne, którymi zawiaduje układ odpornościowy, powodują rozregulowanie jej pracy. Transfer Factor Tri-Factor to delikatny w działaniu naturalny suplement diety oparty na korzystnym odżywczym działaniu colostrum i żółtek jaj kurzych.

  • suplementację witaminy D
    Witaminy D brakuje w naszej szerokosci geograficznej 90% społeczeństwa. Te powszechne niedobory są bardzo groźne dla zdrowia, bo witamina D to nie tylko gwarancja zdrowia naszych kości i zębów. Witamina D jest potrzebna układowi immunologicznemu, rozrodczemu, nerwowemu, mięśniowemu... A co ciekawe, wykazano też związek braku witaminy D z rozwojem choroby Hashimoto, która objawia się właśnie niedoczynnością tarczycy.

  • herbaty ziołowe takie jak Pukka Three Tulsi- herbata z hinduskiej świętej bazylii zawierającą mało znane w Europie, a wyjątkowe w działaniu zioło tulsi zwane "świętą bazylią".
    Niedoczynnośc tarczycy sprzyja rozwojowi takich objawów, jak zaburzenia koncentracji i pamięci, czy stany depresyjne, które utrudniają zdrowienie. Odpowiednio dobrane herbaty ziołowe pomogą łagodzić te dolegliwości.

Zachęcamy też Panią do włączenia do diety zdrowych, świeżych zimnotłoczonych olejów bogatych w kwasy Omega-3, których brakuje w typowej zachodniej diecie bazującej na hipermarketowych tłuszczach.

Wszystkie produkty, jakie sprzedajemy w naszym sklepie, w tym szczególnie oleje zimnotłoczone, wybraliśmy, bo jesteśmy przekonani, że mają wpływ na każdą - bez wyjątku - komórkę organizmu. Gdy w naszej diecie przeważają tłuszcze produkowane na masową skalę, które na skutek przemysłowych procesów zmieniają swoją strukturę przestrzenną, nasze komórki otrzymują niewłaściwe "cegiełki" do tworzenia błon komórkowych, formowania hormonów itp. W ten sposób, komórka po komórce, powoli zaburzeniu ulegają całe narządy i układy. Polecamy zatem Pani uwadze "dobre tłuszcze". Zgodnie z opracowaniami dr Budwig i własnym doświadczeniem, jesteśmy przekonani, że wprowadzenie ich do codziennej diety, przy jednoczesnym ograniczeniu "złych tłuszczów" jest kluczem do zdrowia współczesnego człowieka.

Dlaczego tak uważamy? Bo nasz sklep SUPERZDROWE to historia naszych bliskich.

Przeczytaj Notę prawną / Copyright ©Primanatura
Nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl

Pokaż więcej wpisów z Maj 2016

Polecane

pixel