Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czy Green Magma to suplement na odchudzanie?

2016-05-02

Sprzedawana w naszym sklepie Green Magma jest uważana za najlepszej jakości sok z trawy jęczmiennej na świecie. Jest produkowana wg nowatorskiej technologii dr Hagiwary z Japonii. To najlepiej sprzedający się produkt z zielonego jęczmienia na świecie ze względu na uzyskiwane efekty.

Green Magma vs inne produkty z młodego jęczmienia.

Na rynku obecne są zarówno soki z młodego jęczmienia, jak i suszony zmielony jęczmień. Proponujemy omijać zmielony jęczmień, chyba, że skusi Was wysoka zawartość błonnika. Suszony sok z młodego jęczmienia jest dużo smaczniejszy. Proszek nie zawiera błonnika, a jego miejsce zajmuje wiele cennych składników odżywczych. Green Magma jest łagodna w smaku i łatwo się rozpuszcza. Zawiera maltodekstrynę, która ma chronić składniki (chlorofil i enzymy) przed utlenianiem. 

Czy Green Magma działa na odchudzanie?

Green Magma jest intensywnie reklamowana w polskich mediach jako doskonały preparat na odchudzanie. Naszym zdaniem jednak, walka z nadwagą nie jest możliwa przez łykanie suplementów diety. Owszem, niektóre składniki suplementów mogą być pomocne ze względu na ich udokumentowane działanie wspomagające np. prawidłowe funkcje trawienne (np. odkwaszając układ pokarmowy) lub jeżeli dostarczają substancji odżywczych, które usprawniają metabolizm i przyczyniają się do wyraźnego wzrostu energii. Wzrost energii w trakcie odchudzania to ważny punkt milowy. Dzięki wzrostowi energii, stajemy się chętniejsi do aktywności fizycznej (co objawia się także podniesieniem libida :) ) A to właśnie aktywność fizyczna, obok codziennej troski o zdrowe, urozmaicone posiłki jest najważniejszym czynnikiem, od którego zależy sprawny metabolizm - podstawa prawidłowej wagi i skutecznego odchudzania. Łykanie tabletek Green Magmy na pewno nie odchudzi osoby, która na co dzień spędzają kilkanaście godzin na siedząco przed komputerem i karmi się w biegu frytkami i coca-colą. Można jednak przypuszczać, że mimo tak złego "prowadzenia się" suplementowanie młodego jęczmienia, czy też zielonych alg (chlorella, spirulina) wpłynie pozytywnie nawet na organizm takiej osoby, bo przecież - na szczęście - wszystko, co jemy wchodzi w przemiany metaboliczne, nie tylko coca-cola :) W związku z tym, nie kupujmy Green Magmy jako środka na odchudzanie, ale jako uniwersalny, naturalny suplement diety wspomagający ogólne zdrowie i ogólną dobrą kondycję organizmu. To, jakie efekty uda się uzyskać zależy nie tylko od systematycznego stosowania, ale przede wszystkim od codziennego trybu życia i sposobu odżywiania. Nie zwracamy zatem pieniędzy przy braku efektów odchudzających. :)

Jakie korzyści mogą płynąć ze stosowania Green Magmy podczas odchudzania

Większość diet odchudzających obecnie sprowadza się do następujących czynników:

 • ruchu
 • usunięcia z diety słodyczy, rafinowanych cukrów i przetworów z białej mąki
 • dostarczenie odpowiedniej ilości węglowodanów złożonych oraz błonnika
 • dostarczenie odpowiedniej ilości i jakości białka i zdrowych tłuszczy
 • spożywanie dużej ilości świeżych warzyw i owoców (najlepiej w stosunku 4 cz. warzyw do 1 części owoców)

Ostatni punkt jest najtrudniejszy do osiągnięcia w naszym klimacie i w typowym trybie życia. Węglowodany i białka są łatwe do zdobycia, przyrządzenia i przechowywania. Natomiast pełnowartościowe warzywa wymagają więcej naszej uwagi, czy to przy planowaniu świeżych zakupów, czy to przy przyrządzeniu posiłku. Warzywa dostarczają organizmowi zarówno wolno-przyswajalnych węglowodanów, nie podnoszących poziomu cukru we krwi, jak i innych substancji koniecznych dla prawidłowego funkcjonowania ciała. Można powiedzieć, że białko pełni rolę budulcową, węglowodany - role energetyczną, a warzywa z ich witaminami, enzymami, solami mineralnymi i skomplikowanymi fitozwiązkami - role regulacyjną bo ich skład to niezwykła alchemia konieczna do prawidłowego regulowania pracy ludzkiej maszyny. Co ciekawe, tłuszcze uważane dotąd za wyłącznie źródło energii, pełnią każdą z tych funkcji po trochu. Dbając o codzienną równowagę składników odżywczych, w zależnosci od naszych potrzeb możemy sięgać po rozmaite suplementy diety. Naszym zdaniem zielone suplementy, czyli Green Magma - sok z młodego jęczmienia, inne sproszkowane soki oraz sproszkowane glony są doskonałą propozycją uzupełniającą codzienne menu osoby "na diecie".

Korzyści ze spożywania Green Magmy deklarowane przez producenta

Producent, firma Green Foods Corporation, deklaruje na swojej amerykańskiej stronie internetowej oficjalnie następujące korzyści płynące ze składników zawartych w Green Magmie (oświadczenia te nie zostały zweryfikowane przez FDA - odpowiednik GIS w USA):

 • Więcej energii i lepsze trawienie
 • Piękniejsze włosy, skóra i paznokcie
 • Delikatna detoksykacja
 • Dostarcza niezbędnych składników odżywczych łatwo przyswajalnych przez organizm
 • Wzmacnia system odpornościowy
 • Zawiera substancje przeciwzapalne
 • Wspiera zdrowy układ krążenia
 • Zapewnia istotne wsparcie odżywcze podczas odchudzania i oczyszczania

Przeczytaj Notę prawną / Copyright © Primanatura
Nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl

Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
pixel