SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Co oznacza okrągły symbol na opakowaniach suplementów 4Life Transfer Factor?

2024-05-29
Co oznacza okrągły symbol na opakowaniach suplementów 4Life Transfer Factor?
Jesli chodzi o ten znak, to jest to logo, którym amerykański producent - firma 4Life - oznacza swój składnik Transfer Factor w USA.
 
W Europie ten znak jest zmodyfikowany (nie zawiera napisu - jak na poniższym certyfikacie), ponieważ regulacje prawne Unii Europejskiej odnośnie oznakowania suplementów diety zakazują używania na etykietach słów "certify" czyli "certyfikowany".

Jak czytamy w powyższym certyfikacie, oznaczając swoje produkty tym znakiem, 4Life zapewnia, że użyty w nich skladnik Transfer Factor jest najwyższej jakości.

Oto przetłumaczona treść tego certyfikatu jakości:

"Certyfikowana gwarancja 4Life Transfer Factor™

Produkty wysokiej jakości, którym możesz zaufać

TOŻSAMOŚĆ • CZYSTOŚĆ • SIŁA • SKŁAD

W 4Life® certyfikujemy produkty 4Life Transfer Factor. Zobowiązujemy się do przestrzegania najwyższych standardów produkcji i projektowania każdego sprzedawanego przez nas produktu. Nasze zobowiązanie wobec Ciebie polega na tym, że zawsze będziemy dążyć do tworzenia produktów najwyższej jakości. Produkt Transfer Factor, możesz mieć pewność, że otrzymujesz to, co najlepsze. Właściwie to gwarantujemy.

Poważnie podchodzimy do aktualnych wytycznych Dobrej Praktyki Produkcyjnej (cGMP) dla suplementów diety, o czym świadczą nasze znaczne inwestycje w zasoby i personel. Od projektu po realizację, ściśle monitorujemy nasze produkty na każdym etapie procesu produkcyjnego i cyklu życia produktu. Zapewniamy jakość naszych składników, materiałów opakowaniowych, dokumentacji i protokołu testów w całym procesie produkcyjnym i przez cały okres przydatności do spożycia produktu.

Gwarantujemy tożsamość, czystość, siłę i skład każdego z naszych suplementów diety:

Tożsamość: Przed użyciem każdego surowca przeprowadzamy testy w celu certyfikacji dostawców surowców, potwierdzenia właściwej tożsamości każdego składnika, produkt jest zgodny z wcześniej zatwierdzonym produktem jest najwyższej jakości do wydania.

Czystość: poddawana jest serii szeroko zakrojonych testów bezpieczeństwa na obecność substancji zanieczyszczających i zafałszowań, w tym pestycydów, metali ciężkich i organizmów mikrobiologicznych.

Siła: Nasze zespoły ds. jakości i analizy przeprowadzają testy wytrzymałości i siły działania na wszystkich wydaniach produktu oraz po jego dacie wygaśnięcia.

Skład: Każdy składnik jest odpowiednio ważony i mierzony, a każda partia jest wytwarzana i formułowana. Na koniec porównujemy każdą wyprodukowaną partię ze standardami wyznaczonymi przez dział badań i rozwoju 4Life.

Możesz zaufać naszej solidnej nauce i jakości, ponieważ gwarantujemy tożsamość, czystość, siłę i skład zaangażowania wobec Ciebie

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska
Copyright © Primanatura 2024- 

 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

269,00 zł brutto/1szt.(2,99 zł / szt. brutto)
Transfer Factor RioVida  - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA Promocja

Transfer Factor RioVida - 2 x 500 ml, suplement diety 4Life, USA

239,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 262,00 zł/1szt.-8% Cena regularna: 319,00 zł brutto/1szt.-25%(0,24 zł / szt. brutto)
pixel