Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Carrot Essence - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

2017-02-27

Witam serdecznie Mam u siebie po powrocie z sanatorium wnuczkę, która po przebytych operacjach serca powraca do zdrowia. Jest bardzo osłabiona i blada i szukam dobrych suplementów do przywrócenia jej witalności. Ma dopiero 14 lat. I stąd moje pytanie czy mogła bym podawać jaj soki sproszkowane z młodej pszenicy i z młodego jęczmienia w jednej dawce = 1 szklanka i po jednej łyżeczce każdego, czyli dwa w jednym? Czy na je łączyć z Carrot Essence? Czy to nie będzie dla niej zbytnim obciążeniem? Bardzo proszę o pomoc, bo nie chciałabym jej obciążać organizmu sklepowymi sokami i innymi podobnymi z chemią w środku.

Tak, może Pani łączyć soki od Green Foods. Proponujemy jednak, aby rozpocząć od zmniejszonych porcji, ponieważ osoby po lub w trakcie długotrwałego leczenia konwencjonalnego mają często dysfunkcje układu trawiennego. Zielone soki są łatwo przyswajalne, jednak niektóre ich składniki mogą wywołać silne działanie detoksykacyjne na początku. W razie wątpliwości należy zasięgnąć opinii lekarza

Dla młodej osoby soki w proszku najlepiej mieszać z sokiem wyciskanym np. z cytrusów. Gorąco rekomendujemy też nasz sok z papai i jabłek: Fermentgold jako doskonałą bazę dla sproszkowanych zielonych soków Green Foods. Dla rekonwalescentów "sercowców" polecamy też włączyć do codziennej diety olej lniany, który jest naturalnym bogatym źródłem kwasu alfa-linolenowego z rodziny Omega-3 oraz olej kokosowy - źródło średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych nasyconych, uważanych za doskonałe paliwo energetyczne dla mitochondriów. Olej lniany nadaje się tylko do stosowania na zimno np. do sałatek, za to na oleju kokosowym można przyrządzać wszystkie potrawy na ciepło.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel