SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

4Life Transfer Factor - już 24 lata na rynku!

2022-05-20
4Life Transfer Factor - już 24 lata na rynku!

4Life Transfer Factor Classic - pierwszy 4Life Transfer Factor na świecie

W 2022 roku mija 22 lata od wprowadzenia na rynek pierwszego opakowania suplementu Transfer Factor firmy 4Life Research. Był to 4Life Transfer Factor Classic - najdelikatniejszy ze wszystkich produktów 4life Transfer Factor - do dziś bestseller, obecny w handlu na wszystkich kontynentach.

Transfer Factory - suplementy diety, które warto mieć przy sobie na co dzień

Od 1998 r. 4Life Research nieprzerwanie udoskonala swoją ofertę Transfer Factorów. Obok produktów uniwersalnych, odpowiednich dla każdej kondycji, pojawiły się też i te o bardziej zawężonym kręgu odbiorców: celowane na konkretne wyzwania, dedykowane dla konkretnej płci, a także dla sportowców, zarówno wyczynowych jak i amatorów. W efekcie, przez ponad 20 lat wyprodukowany został bogaty wachlarz suplementów diety dla każdego. Wzbogacając dietę o konkretne składniki odżywcze, pomagają prowadzić zdrowsze życie.

Do łykania, ssania i picia

Opracowana przez 22 lat badań i testów gama suplementów Transfer Factor obejmuje rozmaite potrzeby. Masz problem z połykaniem kapsułek lub tabletek? Nie szkodzi. 4Life wyprodukował je także w tabletkach do ssania/gryzienia:4Life Transfer Factor Chewable, a także w przepysznym soku: 4Life Transfer Factor RioVida.

Dystrybucja sieciowa gwarancją bezpośredniego kontaktu ze znawcami Transfer Factorów

Od samego początku firma 4Life Research dystrybuuje swoje produkty w marketingu sieciowym. Ta forma sprzedaży umożliwia doskonałe wsparcie konsumenta przez sieć kompetentnych dystrybutorów, zarówno tych działających zarobkowo, jak i "amatorów"- osób, które kupują produkty dla siebie i przy okazji przekazują swoje pozytywne doświadczenia z suplementacji produktami Transfer Factor swoim bliskim i znajomym.

Takie wsparcie jest bardzo pomocne, bo dziś w ofercie firmy 4Life znajduje się już kilkadziesiąt produktów. Który z nich wybrać? Najlepiej doradzą Ci, którzy sami je kupują i suplementują już od wielu, wielu lat, czyli my - Twoi dystrybutorzy!

Możesz podpisać się w naszą sieć tutaj, by korzystać zarówno z naszych porad, jak i hurtowych cen. 

Autor: Alicja Krzywańska-Podermańska
Przeczytaj Notę prawną / Copyright © Primanatura 2016-
Nasz niekomercyjny blog: www.primanatura.pl
Pokaż więcej wpisów z Maj 2022

Polecane

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Classic | 600 mg | 90 kaps, suplement diety 4Life, USA

198,00 zł brutto/1szt.(2,20 zł / szt. brutto)
Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

Transfer Factor Plus Tri-Factor - suplement diety 4Life, USA

269,00 zł brutto/1szt.(2,99 zł / szt. brutto)
pixel