SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ochrona danych osobowych

Dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient mógł bezpiecznie dokonywać udanych zakupów w naszym sklepie. Szczególnej ochronie podlegają dane osobowe, których podanie jest niezbędne do wykonania umowy sprzedaży.

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep wdrożył Politykę Ochrony danych wymaganą przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – zwane w skrócie: „RODO” i spełnia warunki ochrony danych na poziomie wysokim m.in przez:

  • protokół bezpieczeństwa SSL,
  • szyfrowanie danych.

Twoje dane osobowe służą nam wyłącznie do realizacji zamówienia i jeśli to niezbędne do realizacji zamówienia są przekazywane tylko tym podmiotom trzecim, które uczestniczą w realizacji zamówienia, np. firmie kurierskiej DHL oraz operatorowi płatności internetowych Przelewy24.

Newsletter i mailing są realizowane tylko, gdy wyrazisz zgodę na ich otrzymywanie.

Więcej o ochronie danych osobowych w naszym Sklepie przeczytasz w zakładce Informacje zgodne z RODO oraz aktualnym Regulaminie i Polityce Prywatności i Cookies.

Dziękujemy za zaufanie!

Polecane

pixel