Transfer Factor Classic - najczęściej zadawane pytania
Dzień dobry, mam pytanie, czy transfer factor classic działa również jako środek na pasożyty?
Witam, mam pytanie na temat produktu Transfer factor classic , ponieważ mam problem z pasożytami u dzieci w wieku 11 i 12 lat , czy ten produkt będzie dobry w celu zwalczenia raz na zawsze tych nieproszonych gości ? , czy muszę podawać im coś jeszcze przed tym produktem tzn. np vermox ? I czym różni się od classic ten Tansfer factor plus ?
Transfer Factor Classic jest suplementem diety, który zgodnie z prawem nie ma statusu leku i nie może służyć do leczenia, dlatego po poradę odnośnie skutecznego zwalczenia pasożytów u dzieci odsyłamy do lekarza. Oczywiście w trakcie zaordynowanej terapii, za zgodą lekarza można stosować pomocniczo rozmaite środki naturalne, takie jak dieta, czy suplementy diety. Rozbudowaną odpowiedź w tym zakresie zawarliśmy w naszym poradniku na blogu: PASOŻYTY U DZIECI - DIETA I SUPLEMENTY. Z naszej oferty polecamy uwadze Transfer Factor Classic i BIO sok z papai Fermentgold.
Odnośnie różnic między Transfer Factorami Classic i Plus.Transfer Factor Classic to suplement diety jednoskładnikowy o bardzo delikatnym, ale widocznym działaniu składnika o nazwie Transfer Factor pozyskanego z colostrum (siary bydlęcej). Dlatego jest często polecany dzieciom. Innym delikatnym i pysznym w smaku suplementem z Transfer Factorami, co dla dzieci bardzo ważne, jest sok Riovida. Natomiast Transfer Factor Plus to najsilniejszy z Transfer Factorów suplement diety złożony z kilku składników. Oprócz składnika zwanego "transfer factor" zawiera także cynk oraz ekstrakty roślinne z grzybów i ziół. Dlatego Transfer Factor Plus zwykle proponujemy nastolatkom lub osobom dorosłym. Najatrakcyjniejszą formułą dla dzieciaków jest Transfer Factor w soku, czyli Transfer Factor Riovida.
Witam, moje pytanie dotyczy dawkowania u 4 letniego dziecka. Dziecko chodzi do przedszkola i dosyć często łapie infekcje typu kaszel i katar.
Na wstępie w związku z ograniczeniami prawnymi, musimy podkreślić, że suplementy diety nie są lekami i nie służą do leczenia chorób. Ich zadaniem jest suplementacja diety, czyli uzupełnianie składników odżywczych. Z obowiązku musimy również podkreślić, że w przypadku małych dzieci (poniżej 6 roku życia) przed podaniem każdego nowego preparatu powinno się skonsultować z lekarzem pediatrą. Zalecana na opakowaniu porcja dzienna suplementu to 3 kapsułki dziennie dla osób dorosłych. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to porcja odpowiednia dla dzieci starszych, powyżej 6 roku życia, choć można u nich zacząć podawanie suplementu od mniejszych porcji i stopniowo zwiększać obserwując efekty. Powinny być widoczne już w ciągu pierwszych 2 tygodni. U młodszych dzieci suplementy najlepiej stosować za zgodą lekarza, rozpoczynając od 1/3 normalnej porcji dziennej.
Polecane

4Life Transfer Factor™ Classic (90 kaps.) - Suplement diety 4Life Research, USA

4Life Transfer Factor™ RioVida™ Tri-Factor™ Formula (2 x 500 ml) - Suplement diety 4Life Research, USA
